Sprzątanie budynków developerskich

Sprzątanie po budowie, czy też remoncie jest zawsze trudnym, żmudnym i ciężkim obowiązkiem, który niestety trzeba wykonać. Uprzątanie bałaganu może przynieść nam jednocześnie  nieoczekiwane uszkodzenia, np.: zarysowania po usuwaniu farby z różnych powierzchni. Nie można zapomnieć również o wszechobecnym, uciążliwym pyle oraz smugach. Takie sprzątanie pobudowlane wystawia cierpliwość niejednej osoby na próbę.

Doskonale wiemy, z jakim wyzwaniem wiąże się tak zwane sprzątanie poremontowe i pobudowlane, czy sprzątanie budynków developerskich, stąd dla naszych klientów mamy specjalne usługi, które odciążą ich przy tych czynnościach. Nasz firma bez problemu podejmie się uprzątnięcia małego, jak i dużego mieszkania, czy domu. Korzystając z naszej oferty, nie trzeba również bać się o wszelkie uszkodzenia, zarysowania, czy poobijania. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz środkami czystości, które dedykowane są dla konkretnych powierzchni po to, aby ich nie uszkodzić.

 

Decydując się na kupno, na przykład mieszkania w developerskim stanie, musimy liczyć się z tym, że nie od razu w nim zamieszkamy, gdyż jego stan będzie surowy, niezdatny do zamieszkania. Ściany, podłogi, okna będą pokryte uciążliwym pyłem. Przed pracami wykończeniowymi należy to wszystko uprzątnąć. Jako rozwijająca się firma wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom osób, które w szybki i sprawny sposób chcą uprzątnąć swoje mieszkanie. Nasza oferta obejmuje również sprzątanie po remoncie i po budowie. Bo po co męczyć się z myciem kaloryfera, podłóg, płytek, kiedy można cieszyć się nowymi, odświeżonymi pomieszczeniami? Sprzątanie budynków developerskich nie musi się już nam kojarzyć z niekończącym koszmarem. Wystarczy zaufać profesjonalistom.

Co należy do naszych zadań?

  • Odkurzanie podłóg, ścian, sufitów
  • Usuwanie pyłu poremontowego na wilgotno
  • Usunięcie pozostałości po farbach, lakierach itp.
  • Mycie armatury łazienkowej i kuchennej
  • Mycie podłóg, fug i innych powierzchni
  • Mycie okien i drzwi (wewnątrz i z zewnątrz)
  • Mycie kaloryferów

Zadzwoń lub napisz i zamów wycenę już teraz!